O zakupach

Wszystkie produkty są dostępne w magazynie. Zamówienia wysyłamy w ciągu 24 godzin od ich zakupu za pośrednictwem Packeta, z możliwością dostawy do punktów odbioru od 25 PLN lub przesyłką kurierską na adres od 22 PLN.  Ostateczna cena przesyłki uzależniona jest od wielkości zamówienia. W przypadku większych zamówień czas dostawy może wydłużyć się o jeden dzień. 

Odstąpienie od umowy kupna

Masz prawo odstąpić od umowy kupna bez podania przyczyny w terminie 14 dni od dnia otrzymania towaru. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy możesz skorzystać z wzór formularza "Odstąpienie od umowy sprzedaży zawartej na odległość”. Formularz należy wypełnić i przesłać do godz. mail na adres: BILY, s.r.o., Liptovská Porúbka 117, 033 01 Liptovská Porúbka. Więcej możesz przeczytać w Informacja o odstąpieniu od umowy zakupu.

 

Reklamacja

Zadowolenie klienta i dobre imię są dla nas naprawdę ważne, dlatego zawsze staramy się rozwiązywać reklamacje tak szybko, jak to możliwe, ku Twojej maksymalnej satysfakcji. W przypadku problemów z zamówieniem wypełnij formularz reklamacji tutaj: https://antci.pl/reklamacje-towaru/